Gizlilik Politikası
admin 01 Şubat 2023 12:36

Gizlilik Politikası

Üyelerimizin verileri internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez ve bu bilgiler üçüncü kişi veya kuruluşlarla 2. paragrafta belirtilen durumlar harici paylaşılmaz. Üyelerimizin kayıt esnasında kullandığı şifreler SHA-256 ile şifrelenmektedir. Hiçbir kredi kartı, banka kartı ve online ödeme sistemine ait şifreler nywhash.com tarafından erişilemez.

Üye ve müşterilerimize ait bilgiler yasalarca öngörülen sorumluluklarımız dahilinde sadece talep eden devlet kurumuna ait olan savcılık kararına istinaden ilgili kuruluşlara açıklanabilir.

Web sayfamız üzerinde bulunan herhangi bir sayfa veya destek sistemi üzerinden sağlanabilecek harici internet sitelerine yönlendirilmesi halinde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait politikalar geçerlidir. Sitemizden reklam, banner yoluyla ulaşılan harici web sitelerinde herhangi bir sebepten dolayı oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan nywhash.com sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz.

Web sayfamız üzerindeki bilgiler isteğe bağlı olarak müşterimiz tarafından değiştirilebilir veya düzenlenebilir. Nywhash.com gerektiğinde politikalarda değişiklik yapma, üye hesabında herhangi bir aktif ürün/üyelik bulunmadığı sürece hesabını kapatma ve bilgileri sisteminden silme hakkını kendinde saklı tutar.

Son güncelleme: 4 Aralık 2022

Bu haber yorumlara kapalıdır.